Materace

Materace Hilding

Komfort, jakiego oczekujesz, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania – tak w skrócie można opisać materace Hilding. Spełnianie Twoich potrzeb i dostarczanie Ci możliwie wygodnych rozwiązań jest priorytetem wszelkich działań podejmowanych w firmie. Właśnie dlatego inżynierowie zajmujący się tworzeniem materacy Hilding skupiają się na wprowadzaniu w życie tego, o czym marzą klienci, kiedy leżą w łóżkach. Wszystkie potrzeby są analizowane i realizowane na etapie projektowania nowych modeli materaców. Producent materacy Hilding szczególnie dumny jest z wprowadzenia zaawansowanych technologicznie wkładów piankowych, dzięki którym poprawia się nie tylko wygoda wyrobów, ale również oddychalność i higiena materacy.

Produkty
  • -20%

Materac Melody

Melody to antybakteryjny i przeciwgrzybiczny materac lateksowy, który sprawdzi się między innymi w przypadku---

Cena podstawowa 2 158,75 zł Cena 1 727,00 zł
  • -20%

Materac Flamenco

Jeżeli szukasz produktu, dzięki któremu Twój sen będzie komfortowy, a Ty będziesz mógł decydować, na jaką twardość---

Cena podstawowa 1 728,75 zł Cena 1 383,00 zł
  • -20%

Materac Rock & Roll

Przewiewny, sprężysty, z dwoma opcjami twardości - taki właśnie jest materac Rock and Roll . Dzięki niemu zadbasz o---

Cena podstawowa 1 378,75 zł Cena 1 103,00 zł

Materac Fandango

Materac Fandango Hilding to idealny wybór dla tych, którzy preferują sen na twardszym podłożu i dla osób z większą---

Cena 939,00 zł
  • -20%

Materac Salsa

Materac Salsa to propozycja idealna dla par, a docenią ją szczególnie te, które znacznie różnią się wzrostem i wagą.---

Cena podstawowa 1 578,75 zł Cena 1 263,00 zł
  • -20%

Materac Pasodoble

Materac Hilding Pasodoble jest świetnym wyborem dla osób, które wolą spać na nieco twardszym podłożu oraz dla osób o---

Cena podstawowa 1 628,75 zł Cena 1 303,00 zł
  • -365,00 zł
  • -365,00 zł

Materac Foxtrot

Materac Foxtrot Hilding to połączenie wygody i jakości. Ma 7 stref twardości i został stworzony z pianki---

Cena podstawowa 1 459,00 zł Cena 1 094,00 zł

Materac Zorba

Kieszeniowy materac Zorba Hilding posiada 7-strefową sprężynę kieszeniową oraz dwie pianki: lateksową i Flexifoam.---

Cena 999,00 zł
Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Materace Hilding – sposób na relaksujący sen

Dzięki dobrze przespanej nocy czujesz się świetnie przez cały dzień. Przyjemny i relaksujący sen sprawia, że wyczekujesz chwili, by znów położyć się w swoim wygodnym łóżku, na sprężystym i dopasowującym się do Ciebie materacu. Zdrowy sen umożliwia właściwe funkcjonowanie umysłu i ciała wspierając w ten sposób dobre samopoczucie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. Dlatego wybór odpowiedniego materaca może pomóc w lepszym wypoczynku, a nawet złagodzić niektóre dolegliwości i ból.

Codziennie spędzasz od 7 do 8 godzin w swoim łóżku. Materac ma decydujący wpływ na kondycję Twojego kręgosłupa. To ergonomiczne wsparcie dla pleców i stawów powinno być nie tylko wygodne, aby dobrze się dzięki niemu wysypiać, ale również powinno wspierać Twoje działania dla utrzymania właściwej postawy.

Udowodniono, że dobry sen skutkuje nie tylko mniejszym bólem pleców, ale także:

- poprawą pamięci
- dobrym samopoczuciem
- redukcją stresu
- niższym ciśnienie krwi
- zmniejszeniem stanów zapalnych
- lepszymi zdolnościami uczenia się
- łatwiejszym skupieniem się
- zdrowym metabolizmem
- zwiększeniem kreatywności
- wydłużeniem aktywnego życia
- lepszymi wynikami sportowymi

Celem producenta materacy Hilding jest uzmysłowienie klientom, że powinni najwyżej stawiać swoje potrzeby, zamiast ulegać niezrozumiałym modom, czy dziwacznym rekomendacjom. Producent wychodzi z założenia, że każdy z nas jest inny i w związku z tym materac powinniśmy wybierać tak, jak wybieramy idealną dla siebie parę butów.

Materace piankowe

Wyobraź sobie, że kładziesz się po męczącym dniu do łóżka, które dopasowuje się do Twoich kształtów, otulając Cię przyjemnie. Żadnego bólu stawów czy bólu pleców, jedynie błogi odpoczynek. A teraz wyobraź sobie, że przesypiasz tak całą noc, po której budzisz się wypoczęty i gotowy na każde wyzwanie. Jeśli brzmi to jak bajka, możesz spróbować ją urzeczywistnić, wybierając materac piankowy Hilding.

Zaawansowana technologicznie pianka stała się ambicją producenta materacy Hilding. To jedna z najszybciej rozwijających się technologii, co producent materacy Hilding skrzętnie wykorzystuje, ciągle podnosząc komfort nocnego odpoczynku swoich klientów, dbając przy tym o ich zdrowie i higienę. Niezwykła lekkość, różne stopnie twardości, świetna wentylacja – to tylko niektóre z cech docenianych przez użytkowników materacy Hilding.

Materace sprężynowe

Jeśli szukasz precyzyjnego podparcia poszczególnych punktów ciała, swoją uwagę skieruj na materace sprężynowe Hilding. Najlepsza elastyczność punktowa zamknięta jest w przemyślanej konstrukcji strefowej, którą docenią osoby wrażliwe na ból pleców czy stawów. Hilding daje szeroki wybór pomiędzy trzema typami materacy sprężynowych:

- bonellowych
- kieszeniowych
multipocket

Materace sprężynowe to świetne rozwiązanie dla par o różnej wadze ciała, osób aktywnych oraz tych, które oczekują precyzyjnego wsparcia ciała (m.in. cierpiących na choroby zwyrodnieniowe, osób z przewlekłym bólem pleców, seniorów).

Materace hybrydowe

Jeśli cenisz wsparcie, jakie dają sprężyny oraz otulenie miękkiej pianki, materac hybrydowy Hilding jest stworzony dla Ciebie. Takie połączenie zalet dwóch typów materaca, sprężynowego i piankowego, wykorzystuje najlepsze cechy obu. Materace hybrydowe to optymalna sprężystość zamknięta w jednym materacu, który będzie służył lata. Część sprężynowa zapewnia precyzyjne punktowe wsparcie pleców, natomiast piankowa dobierana jest do szczególnych wymagań klienta – dodatkowe podparcie, otulenie lub efekt chłodzący.

Materace nawierzchniowe

Materac, na którym obecnie śpisz, nie spełnia Twoich wymagań? A może brakuje Ci większej sprężystości lub tęsknisz za wieczornym otuleniem przed snem? W takim razie pewnie ucieszy Cię wiadomość, że nie musisz robić rewolucji w sypialni i od razu wymieniać materaca. Możesz dokonać tuningu swojego miejsca do spania, kupując właściwie dopasowany materac nawierzchniowy Hilding. Poprawa komfortu snu i dodatkowa ochrona dotychczasowego materaca to jeszcze nie wszystko. Producent Hilding zadbał też o to, aby rozwiązać problem ze zbyt wysoką temperaturą podczas snu. Właściwości chłodzące i dobra wentylacja sprawią, że spokojnie możesz odłożyć w czasie kolejną dużą inwestycję w nowy materac sprężynowy, piankowy lub hybrydowy.

Materace Hilding dla dzieci i młodzieży

Sen ma szczególnie znaczący wpływ na zdrowie dzieci i nastolatków. Aby zapewnić dziecku jak najlepszy start w życie oraz uchronić je przed problemami fizycznymi i psychicznymi wynikającymi ze złego snu, należy rozważyć korzyści płynące z dobrej jakości materaca dla dzieci. Czy dzieci i młodzież potrzebują konkretnych rodzajów materacy?

Kości dzieci potrzebują dobrej jakości snu, w przeciwnym razie z czasem staną się kruche! Dzieci rosną, a ich ciała przechodzą intensywną zmianę. Rozmiar, waga i kształt ciała znacznie się zmieniają. Materace Hilding dla dzieci i młodzieży gwarantują wypoczynek i regenerujący sen adekwatny do wieku rozwijającego się dziecka. Producent stawia na właściwie dobrane pianki o różnej elastyczności i twardości, uwzględniając stopień rozwoju dziecka. Materace Hilding dla dzieci mają jeszcze jedną niekwestionowaną zaletę – pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Materace, dzięki którym Twoje ciało zregeneruje się podczas snu

Przeciętnie każdy z nas śpi (albo przynajmniej powinien spać) około 8 godzin na dobę. Oznacza to, że w leżąc spędzamy aż 1/3 swojego życia! Żeby sen pozwolił się naszemu organizmowi w pełni zregenerować, był zdrowy i komfortowy, konieczne jest posiadanie odpowiednio dopasowanego materaca. Co to znaczy, że materac jest odpowiednio dopasowany? Z jakich produktów możemy wybierać? Jak dbać o zakupiony materac? Przeczytaj!

Najpopularniejsze rodzaje materacy

Najczęściej w sklepach możemy spotkać się z czterema podstawowymi rodzajami materacy do naszych łóżek. Pierwszy z nich to materac sprężynowy, nazywany także bonellowym. Skonstruowany jest z połączonych ze sobą w zwoje sprężyn, które uginają się pod ciężarem leżącej na materacu osoby. Materace bonellowe charakteryzują się dużą twardością i niską sprężystością punktową. Do ich zalet należy przede wszystkim niska cena.

Kolejny rodzaj popularnych materacy to materace kieszeniowe, które od bonellowych różnią się tym, że sprężyny znajdują się w osobnych kieszeniach i nie mają na siebie nawzajem wpływu. Dzięki temu materace kieszeniowe dopasowują się do sylwetki śpiącej osoby. Trzecim rodzajem są materace lateksowe. Ich cechą jest wysoka elastyczność i właściwości antybakteryjne. Dlatego często wybierają je alergicy. W sklepach dostać można także materace piankowe. Trudno wskazać wspólne właściwości dla wszystkich materacy piankowych, ponieważ różnią się one w zależności od wykorzystanej do produkcji pianki. Zazwyczaj jednak charakteryzują się one wysoką sprężystością i dopasowaniem do kształtu ciała.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi materace kieszeniowe, lateksowe, wysokoelastyczne oraz specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci i młodzieży.

Co należy wziąć pod uwagę wybierając materac?

Podczas zakupu nowego materaca nie tylko materiał, z jakiego został wyprodukowany, ale także wagę osoby, która będzie z niego korzystała, pozycję w jakiej śpi, gwarancję produktu i co wydaje się oczywiste – dopasowanie materaca do stelaża łóżka.

Aby zapewnić kręgosłupowi wsparcie konieczne jest dobranie twardości materaca odpowiedniej do wagi osoby, która będzie, na nim leżała. Nie ma jednej formuły, jak dobrać idealny pod względem twardości materac, ponieważ pod uwagę należy wziąć także osobiste preferencje kupującego. Warto jednak pamiętać, że producenci określając twardość, dostosowują ją do średniej wagi użytkownika około 80kg. Dlatego jeżeli ważysz mniej, a chcesz kupić materac o średniej twardości (5-7) warto wybierać materac o około 1 punkt twardości niżej niż potrzebujesz.

Jak odpowiednio dbać o materac?

Jeżeli masz już swój idealnie dobrany materac, możesz wreszcie się wysypiać i rano wstawać wypoczętym! Pamiętaj jednak, żeby odpowiednio o niego dbać. Dzięki temu, będzie służył Ci możliwie najdłużej. Co warto robić? Przede wszystkim regularnie obracaj, wietrz i odkurzaj materac. Dobrym rozwiązaniem jest także stosowanie maty ochronnej. Chroni ona materac przed zabrudzeniami i łatwo można ją wyprać.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Wysokość

Wysokość

Rozmiar

Rozmiar

Twardość

Twardość

Wypełnienie

Wypełnienie

Gwarancja

Gwarancja

Certyfikaty

Certyfikaty

Status medyczny

Status medyczny

Sposób pakownia

Sposób pakownia

Możliwość prania

Możliwość prania

Do stelaży regulowanych

Do stelaży regulowanych

Rozmiary nietypowe

Rozmiary nietypowe

Producent

Producent